+420 603 590 565Poradíme Vám

Kurz čínštiny pro pokročilé

Kurz čínštiny pro pokročilé

Naše kurzy čínštiny probíhají v Brně a okolí. K dispozici je několik učeben v centru města, např. ulice Masarykova, Šujanovo nám. atd. Kurzy čínštiny lze domluvit i u Vás v kanceláři nebo v učebně.

Kurzy čínštiny jsou vedeny českým kvalifikovaným lektorem, který má s výukou čínštiny již osm let intenzivní praxe. V rámci kurzu čínštiny se naučíte správně vyslovovat čínské slabiky, ovládnete přepis čínštiny do latinky - tzv. pinyin (čínsky 拼音 pinyin), proniknete do tajů čínského znakového písma a v interakci s lektorem se postupně naučíte mluvit čínsky.

Dle typu kurzu čínštiny vybereme vhodnou učebnici. Využívají se též audio a video nahrávky, písanky, interaktivní hry a jiné pomůcky. S pokročilejšími studenty čteme staré čínské příběhy, novinové články, zajímavosti z různých oborů a sledujeme čínské filmy.

Máte-li zájem o mezinárodní certifikát, pak vás naše výuka čínštiny připraví na jednu z šesti úrovní mezinárodní zkoušky HSK (čínsky 汉语水平考试 Hanyu Shuiping Kaoshi).

Pokud Vám skupinový kurz čínštiny nevyhovuje, nabízíme také individuální výuku čínštiny.

Individuální výuka

Čínština pro pokročilé

Kurz čínštiny pro pokročilé. Na kurzu pro pokročilé studenty používáme učebnici Fazhan Hanyu (发展汉语) jako podnět pro konverzaci, dále čteme články z čínských časopisů a hovorovou čínštinu obohacujeme čtením a poslechem učebnice Hanyu Liuxing Kouyu (汉语流行口语). Motivací může být zvládnutí mezinárodní zkoušky z čínštiny na úrovni HSK 5 nebo HSK 6.

  • Kdy: čtvrtek 15.30-17.00 (2x45min)
  • Od-do: únor 2019-červen 2019
  • Kde: ZŠ Masarova, Brno-Líšeň
  • Cena: 6000,- Kč

Další kurzy čínštiny nejen pro pokročilé, které aktuálně nabízíme, najdete na stránce se všemi kurzy. Pro přihlášení se na ně nám prosím napište nebo zavolejte.Poznávejte bohatství prastaré civilizace a naučte se jazyk, který má budoucnost.

Nahoru