+420 603 590 565Poradíme Vám

Kurz čínštiny pro začátečníky

Kurz čínštiny pro začátečníky plus

Naše kurzy čínštiny probíhají v Brně a okolí. K dispozici je několik učeben v centru města, např. ulice Masarykova, Šujanovo nám. atd. Kurzy čínštiny lze domluvit i u Vás v kanceláři nebo v učebně.

Kurzy čínštiny jsou vedeny českým kvalifikovaným lektorem, který má s výukou čínštiny již osm let intenzivní praxe. V rámci kurzu čínštiny se naučíte správně vyslovovat čínské slabiky, ovládnete přepis čínštiny do latinky - tzv. pinyin (čínsky 拼音 pinyin), proniknete do tajů čínského znakového písma a v interakci s lektorem se postupně naučíte mluvit čínsky.

Dle typu kurzu čínštiny vybereme vhodnou učebnici. Využívají se též audio a video nahrávky, písanky, interaktivní hry a jiné pomůcky. S pokročilejšími studenty čteme staré čínské příběhy, novinové články, zajímavosti z různých oborů a sledujeme čínské filmy.

Máte-li zájem o mezinárodní certifikát, pak vás naše výuka čínštiny připraví na jednu z šesti úrovní mezinárodní zkoušky HSK (čínsky 汉语水平考试 Hanyu Shuiping Kaoshi).

Pokud Vám skupinový kurz čínštiny nevyhovuje, nabízíme také individuální výuku čínštiny.

Individuální výuka

Čínština pro začátečníky plus

Studenti mají probrány 3 lekce učebnice Integrated Chinese Level 1 Part 1, ovládají přepis pinyin a asi 300 znaků. Na konci semestru aspirují na mezinárodní zkoušku z čínštiny HSK1.

  • Kdy: středa 18.30-20.00 (2x45min)
  • Od-do: únor 2019-červen 2019
  • Kde: ZŠ Masarova, Brno-Líšeň
  • Cena: 6000,- Kč

Další kurzy čínštiny nejen pro začátečníky, které aktuálně nabízíme, najdete na stránce se všemi kurzy. Pro přihlášení se na ně nám prosím napište nebo zavolejte.Poznávejte bohatství prastaré civilizace a naučte se jazyk, který má budoucnost.

Nahoru