+420 603 590 565Poradíme Vám

Kurz čínštiny pro začátečníky

Kurz čínštiny pro začátečníky

Naše kurzy čínštiny probíhají v Brně a okolí. K dispozici je několik učeben v centru města, např. ulice Masarykova, Šujanovo nám. atd. Kurzy čínštiny lze domluvit i u Vás v kanceláři nebo v učebně.

Kurzy čínštiny jsou vedeny českým kvalifikovaným lektorem, který má s výukou čínštiny již osm let intenzivní praxe. V rámci kurzu čínštiny se naučíte správně vyslovovat čínské slabiky, ovládnete přepis čínštiny do latinky - tzv. pinyin (čínsky 拼音 pinyin), proniknete do tajů čínského znakového písma a v interakci s lektorem se postupně naučíte mluvit čínsky.

Dle typu kurzu čínštiny vybereme vhodnou učebnici. Využívají se též audio a video nahrávky, písanky, interaktivní hry a jiné pomůcky. S pokročilejšími studenty čteme staré čínské příběhy, novinové články, zajímavosti z různých oborů a sledujeme čínské filmy.

Máte-li zájem o mezinárodní certifikát, pak vás naše výuka čínštiny připraví na jednu z šesti úrovní mezinárodní zkoušky HSK (čínsky 汉语水平考试 Hanyu Shuiping Kaoshi).

Pokud Vám skupinový kurz čínštiny nevyhovuje, nabízíme také individuální výuku čínštiny.

Individuální výuka

Čínština pro začátečníky

Kurz Čínština Brno pro začátečníky je určen pro naprosté začátečníky, příp. pro falešné začátečníky, kteří se studiem čínštiny zatím nemají žádné zkušenosti. Po úvodní lekci, která poskytne nutné teoretické zázemí pro další studium a kdy studenti získají první vhled do toho, jak funguje čínské písmo, jak se vyslovují slabiky, či jak zapisovat čínštinu v latince, jsou pravidelná setkání orientována na praktické zvládnutí jazyka. Studenti se v kurzu za pomocí českého lektora a učebnice Integrated Chinese Level 1 Part 1 naučí vést jednoduchou konverzaci na základní témata, seznámí se s přepisem čínštiny do latinky, tzv. pinyinem, zvládnou číst i psát více než sto čínských znaků a budou vystavováni mnoha poslechovým cvičením. Cílem tohoto kurzu může být zvládnutí nejnižší úrovně mezinárodní zkoušky z čínštiny HSK 1.

  • Kdy: čtvrtek 16.00-17.30 (2x45min)
  • Od-do: únor 2019-červen 2019
  • Kde: ZŠ Masarova, Brno-Líšeň
  • Cena: 6000,- Kč

Další kurzy čínštiny nejen pro začátečníky, které aktuálně nabízíme, najdete na stránce se všemi kurzy. Pro přihlášení se na ně nám prosím napište nebo zavolejte.Poznávejte bohatství prastaré civilizace a naučte se jazyk, který má budoucnost.

Nahoru